Marzena i Rafał

focus

Dj Dolar – Dj Na Wesele jesteś najlepszy, nikt inny nie zrobił by tego tak jak Ty. Ja i Rafał oraz Goście jesteśmy zachwyceni, było najlepiej! pięknie dziękujemy i pozdrawiamy gorąco 🙂

Sylwia i Łukasz

parczew

Konradzie jesteś najlepszy 🙂 Wielkie dzięki za superową imprezę, za poprowadzenie wesela i doprowadzenie wszystkich gości do zrzucania obuwia 🙂 Muzyka i nastrój jaki wprowadziłeś w tych ważnych dla Nas chwilach pozostanie z Nami jeszcze bardzo bardzo długo. Serdeczne dzięki. Pozdrawiamy gorąco Sylwia i Łukasz z całą familią 🙂

Irmina i Marcin

inka

Było tak jak to sobie zaplanowaliśmy cały parkiet tańczył. A to za sprawą muzyki, którą dyrygował idealny dyrygent Konrad. Bardzo serdecznie raz jeszcze dziękujemy za cudowna podróż po różnych zakamarkach muzycznego świata. Pamiętajcie, że w momencie kiedy DJ Konrad zapyta czy mu ufacie potwierdźcie to a na naszym przykładzie gwarantujemy, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Ewelina Maciejewska

IMG_8531

Dziękujemy Panie Konradzie jeszcze raz za rewelacyjną zabawę, wyszło super!! Polecamy wszystkim i życzymy żeby każdy był tak zadowolony z oprawy muzycznej podczas swojego dnia tak jak my 🙂

Katarzyna i Marek

IMGP0041

Panie Konradzie, Serdecznie dziękujemy za fantastyczne poprowadzenie naszego wesela 🙂 Goście byli zadowoleni, niektórzy schodzili z parkietu tylko na posiłki. Zabawy również były świetne, mieliśmy ubaw oglądając zaangażowanych w rywalizację gości. Dziękuję za współpracę z moją młodszą siostrą – bardzo jej zależało na tym, żeby przygotować zabawę z balonami, ale trochę się wstydziła:) Jedyne czego zabrakło to taniec kaczuchy… Zapomniałam o nim powiedzieć 🙂

Dziękujemy! i Pozdrawiam Katarzyna i Marek „Mieczysławka 2014r”

Agnieszka i Konrad 

3super. pop

Konrad ………….. dziękujemy za fantastyczne wesele 🙂 A teraz …… jak do tego doszło ha ha ha.
Byliśmy na weselu jako goście, prowadził je Dolar, bawiliśmy się fantastycznie i niewiele myśląc tydzień po weselu zaklepaliśmy nasz termin. Ale to co zrobił na naszym weselu …… to było mistrzostwo świata.  Polecamy bez zastanowienia 🙂

Natalia i Tomasz

okuninka 1

Bardzo,ale to bardzo dziękujemy całej ekipie za wspaniałą imprezę. Goście weselni bawili się do białego rana!!!
Super zabawy, oraz doskonale dobrana muzyka!
Oczepiny – pierwsza klasa! Serdecznie polecamy i jeszcze raz dziękujemy!
Natalia i Tomasz

Justyna i Robert

Witamy Panie Konradzie,

Wielki szacun za świetne poprowadzenie naszego wesela goście jednogłośnie mówili, że Dj-e super grali zresztą to było widać na parkiecie jak goście dobrze się bawili 🙂 Dziękujemy 🙂

Pozdrawiamy

Justyna i Robert

Agata i Maciej

djdolar dj na wesele

Czy jesteśmy zadowoleni ………. ba ………. oczywiście. Zawodowiec, to zbyt skromne określenie. W połowie wesela jedna z par (nasi znajomi) zarezerwowali p.Konrada na swoje wesele – za rok!!!!!, więc to potwierdziło że „Gra u nas Super Dj”. Dolar dziękujemy i pozdrawiamy.

Katarzyna i Tomasz

Baśniowo ………. mistycznie ………. idealnie ………. tak jak zaplanowaliśmy – Nasze wesele P.Konradzie bardzo serdecznie dziękujemy. W załącznikach przesyłamy foto.

Luiza i Maciek

IMGP1247

Mieliśmy „skargi od gości” …… że jeszcze po kilku dniach od wesela bolały ich mięśnie i mieli zakwasy od …… szampańskiej zabawy
Gdyby istniała możliwość ponownego zorganizowania naszego wesela obowiązkowo prowadził by je Dj Dolar. Pozdrawiamy

Anna i Krzysztof

spbiała30

Cześć Konrad 🙂 najlepsze wesele na jakim byliśmy i to jeszcze NASZE 🙂  jak z ludźmi rozmawiamy to wszystkim się bardzo podobało, zachwyceni są muzyką, prowadzącym, wokalistą i różnorodnością zabaw 🙂 możesz być zadowolony z kolejnej super zrobionej roboty 🙂 Jeszcze raz dziękujemy, że uczyniłeś ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i sprawiłeś, że nikt się nie nudził 🙂 Pozdrawiamy Cię Serdecznie.

Anna i Jarek

lachówka3.

Wielkie podziękowania za prowadzenie naszego wesela. Ogromny pozytyw! Pełen profesjonalizm! Byliśmy bardzo zadowoleni, a w szczególności goście, a o to właśnie chodziło 🙂 Świetna muzyka, dużo kolorowych świateł i dużo innych atrakcji.  Warto zainwestować pieniądze w tego człowieka:)) Pozdrowienia!

Kasia i Jarek

jarek1

Fantastycznie poprowadzone Wesele. Goście bawili się „szampańsko” a biesiadne karaoke śpiewane za stołami – REWELACJA – Gorąco polecamy Pana Konrad.

Kinga i Rafał

kinga i rafa

Muzyka połączyła wszystkich gości. Każdy znalazł swój kawałek parkietu tanecznego. Zabawy zarówno te przygotowane dla dzieci jak i oczepinowe były super. Polecamy dj-a Dolara. To specjalista od udanej zabawy.

Iwona i Kamil

IMG_5296

Panie Konradzie ………….. dziękujemy. Nasze przyjęcie poprowadzone według ustaleń, tz. muzyka taka jak wybraliśmy, śpiewanie za stołami (broniliśmy się przed tym elementem, ale tak jak pan mówił wyszło rewelacyjnie), oczepiny nowoczesne i inne niż widzieliśmy u zespołów weselnych. Polecamy pana jako rewelacyjnego dj-a.

Iza i Szymon

Wesele Jedlina3

Witamy serdecznie. My z mężem nie będziemy się rozpisywać. Zdjęcia z naszego wesele zamieszczone na stronie pana Konrada mówią same za siebie. Rewelacja!! Z czystym sumieniem polecamy jeżeli wesele i dj to tylko Dj Dolar.

Anna i Rafał

wesele anny i rafała2

Profesjonalista, pasjonat tego co robi, człowiek któremu zawdzięczamy bajkowe przyjęcie weselne. Jako ciekawostkę napiszemy też to że po naszym przyjęciu, spotkaliśmy się kilka razy z panem Konradem gdy prowadził imprezy integracyjne dla firmy w której pracujemy – i tam też była zabawa do rana. Po prostu Super dj i tyle.

Anna i Kamil

1

Jest nam miło że i my możemy wystawić referencje panu Konradowi. Było SUPER.!!!!!!! Nic dodać nic ująć. Morze tylko tyle że gdyby nasze wesele miało się odbyć jeszcze raz to na pewno prowadził by je Dj Dolar. Panie Konradzie jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Dorota i Łukasz

Wesele Doroty i Łukasza Kazimierz Dolny2

Na kilka tygodni przed naszym weselem wielu naszych gości pytało nas ze zdziwieniem – „nie będzie orkiestry ?”. Ale za to po weselu najczęściej zadawanym pytaniem było ” jak udało wam się znaleźć tak świetnego Dj-a ?” Panie Konradzie było super. Polecamy pana usługi każdej przyszłej parze młodej.

Anna i KonradWesele Anny i Konrada Końskowola5

Zarówno Ja jak i mój Mąż jesteśmy szalenie zadowoleni z pracy pana Konrada (Dj – a Dolara). Efektem której było cudowne przyjęcie weselne, zarówno nam jak i naszym gościom pozostanie w pamięci do końca życia. Wszystkie ustalenia przedweselene „nasze wymysły 🙂 ” zostały zrealizowane (sztuczna mgła podczas pierwszego tańca, przeprowadzenie zabaw oczepinowych w wyjątkowy / zabawny a zarazem nie krępujący nikogo sposób). Jest nam niezmiernie miło że pan Konrad poprosił nas o napisanie krótkich referencji. Tak gorąco polecamy NAJLEPSZEGO DJ – a i jeszcze raz dziękujemy.